Orient Finans Bank o‘z mijozlari uchun yangi aksiya e’lon qildi. Aksiya doirasida 5 nafar g‘olib aniqlanadi, ularning har biri ikki kishilik turpaket va Janubi-Sharqiy Osiyoning eng go‘zal burchaklaridan biriga unutilmas sayohat qilish imkoniyatiga ega bo‘ladi.
Bank mutasaddilarining ta’kidlashicha, yangi avtomobil aynan yangi taassurotlar sari ilk qadam bo‘lishi mumkin. Aksiya shartlari va ishtirok etish tartibi haqida batafsil ma’lumotni bankning rasmiy sahifalaridan olish mumkin.
Orient Finans Bank o‘z mijozlariga qulaylik yaratish va ularni rag‘batlantirish maqsadida muntazam ravishda turli aksiya va tanlovlar o‘tkazib kelmoqda. Ushbu aksiya ham bankning mijozlarga bo‘lgan e’tiborining yana bir namunasidir.

Orient Finans Bank объявил о запуске новой акции для своих клиентов. В рамках акции будут определены 5 победителей, каждый из которых получит турпакет на двоих и возможность отправиться в незабываемое путешествие в один из красивейших уголков Юго-Восточной Азии.
По словам представителей банка, возможно, именно новый автомобиль станет первым шагом к новым впечатлениям. Подробные условия акции и порядок участия можно узнать на официальных страницах банка.
Orient Finans Bank регулярно проводит различные акции и конкурсы, чтобы создать удобства для своих клиентов и поощрить их. Данная акция — очередной пример внимания банка к своим клиентам.
Для участия в акции можно воспользоваться страницами банка в Facebook, Instagram, ботом Yordamchi или официальным приложением. Все детали представлены на сайте ofb.uz.